SICAK SU BOYLERİ


Boylerler (sıcak su kazanı) kullanılacağı yere ihtiyaca göre farklı şekillerde ve hacimlerde 
üretilirler.kullanıldığı yere göre dik yada yatık olarak üretilir. Hacim olarak 80 lt den başlayıp 5000 lt kapasiteye kadar olup, üretildiği malzeme olarak çok çeşitlilik gösterir. Bunların başında galvaniz, epoxi boyalı, galvaniz daldırma, emaye olarak üretilir. izolasyon malzemesi olarak cam yünü,taş yünü ve çoğunlukla poliüretan kullanılır.

SANAYİ BOYLERİ
Basınçlı merkezi sistemlerde  kullanılmak üzere özel olarak üretilen özel ölçülerde yatık yada dik olarak 500 lt den başlayarak 5000 lt ye kadar kapasiteye sahiptir.. cidarlı ,serpantinli yada çift serpantinli olarak üretilen boyler grubu malzeme cinsi, kullanım alanına göre ve suyun özelliklerine göre epox, galvaniz daldırma,
hyf veya emaye olarak üretilmektedir. tercihe göre üzerine kılıf geçirilerek izolasyon sağlanabilir. genellikle kılıflı olarak üretilen boylerlerde poliüretan izolasyon kullanılır.çıplak olarak üretilen boylerler montajın yapılacağı yerde özel izolasyon malzemeleri ile sarılarak izolasyonu sağlanır. kurulacağı mekanda alan dar olan yerlerde yada kazan dairesine konulmasında zorluk olan mekanlarda yerinde imalat yapma imkanlarıda vardır.